Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 

Reference

Ing. Radek Felcman, víceprezident ČSTS a jednatel TK Fortuna: Na vaše služby se vždy můžu spolehnout

 

"Dovolte mi, abych Vám poděkoval za vynikající servis cateringové služby hotelu Tomášov. Vašich služeb využíváme pravidelně a vždy se setkáváme s maximálně možným profesionálním přístupen a kvalitou na nejvyšší úrovni. Vámi připravené pokrmy nejen že dosahují prvotřídní kvality, ale také lahodí oku. Při pořádání kulturních i společenských akcí se mohu na spolupráci s Vámi vždy spolehnout a bude mi potěšením, navázat na ni i v budoucnu."
 

Ředitel produkce ZLÍN FILM FESTIVALU Aleš Zábojník: Oceňujeme profesionální přístup personálu a výborné jídlo

 
"Děkujeme celému týmu Restaurace Tomášov za přípravu rautu při konání Zahradní slavnost města Zlína, která se v Baťově vile uskutečnila 28. května 2016 v rámci programu 56. ZLÍN FILM FESTIVALU. Oceňujeme profesionální přístup personálu a výborné jídlo. Rádi Vás v příštím roce oslovíme s nabídkou další spolupráce."
 
ZLÍN 2016 - 56th International Film Festival for Children and Youth takes place from May 27 to June 3, 2016.
 
 

Pepa Kocourek, ředitel Komunikační agentury Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně: Vážím si přístupu personálu a skvělého servisu

 
"Restaurace Tomášov zajišťovala občerstvení na Opening a konferenci v rámci Zlin Design Week. Velmi si vážím profesionálního přístupu a skvělého servisu, který poskytl našim partnerům a účastníkům nadstandardní zázemí. Kvalita podávaných pochutin byla na vysoké gastronomické úrovni."
 
 
 

Jaroslav Loucký, jednatel společnosti Imalab, s.r.o.: Tomášov je jedno z nejkrásnějších míst ve Zlíně

 
"Tomášov je nejen jedno z nejkrásnějších míst ve Zlíně, ze kterého uvidíte velkou část města, ale je to také místo s dokonalým zázemím pro naše zaměstnace. Restaurace Tomášov činí z našeho rutinního docházení do zaměstnaní každodenní příležitost pro polední relaxaci u výborného jídla. Určitě i díky tomu, se ona zmiňovaná každodenní rutina mění na mnohem pohodovější průběh dne, než jsem zažil kdykoliv předtím."