Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

 

 
 

Soukromé akce

Soukromá akce na míru.

 

Plánujete-li oslavu narozenin, výročí, promoci, křtiny nebo svatbu, zorganizujeme Vám akci přímo na míru. Po bližší specifikaci a osobní schůzce Vám pomůžeme sestavit slavnostní menu dle Vašich požadavků, založíme Vám tabuli až pro 40 osob, postaráme se o výzdobu interiéru, pomůžeme Vám vybrat vhodnou hudbu. Naši proškolení zaměstnanci jsou připraveni zajistit kompletní organizaci Vaší hostiny a zaručit Vám její bezproblémový průběh.

Vedle stylové nekuřácké restaurace s příjemným posezením a výhledem do přírody můžete využít také salonek s kapacitou 35-40 osob, letní terasu nebo foyer.

Pozvaní hosté se mohou  ubytovat ve 4* hotelu Tomášov, který disponuje 15 dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá. Nadstandardně vybavené pokoje nabízí komfortní ubytování s výhledem na Zlín nebo do přírody.

Všechny prostory Tomášova jsou klimatizovány, hostům je k dispozici bezplatné wifi připojení.

Pokud si na Tomášově přejete uspořádat soukromou akci nebo potřebujete více informací, kontaktujte manažerku restaurace Kateřinu Schmidtovou na emailu rezervace@tomasov.cz nebo telefonicky na čísle 577 005 929.

 

Soukromé akce pořádané na Tomášově


25. výročí firmy Kovárna VIVA

Akce se konala na Kongresovém centru ve Zlíně a o celkový catering se postarala Restaurace Tomášov. 

 

 

Gynekologický kongres 19.10. 2017


 

Raut 6. října 2017