Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 

Rozvoz menu

Obědy přímo do vaší firmy

Nabízíme ideální řešení stravování pro malé a střední firmy zlínského regionu, jejichž zaměstnanci nemají možnost stravovat se v blízkosti svého pracoviště. Restaurace Tomášov připravuje denně kvalitní stravu za velmi rozumnou cenu. Jídlo Vám rádi přivezeme až na pracoviště nebo do sídla firmy našim vozem. Obědy připravujeme v restauraci Tomášov denně, proto Vám od pondělí do pátku můžeme nabídnout cenově výhodné polední menu. Vždy připravujeme jednu polévku a výběr ze 3 hlavních jídel. Naši nabídku tvoří jídla převážně tradiční české kuchyně, připravovaná vždy z čerstvých surovin, balených v souladu s hygienickými normami. Vyzkoušejte a přidejte se mezi naše další spokojené zákazníky.

  • Tradiční česká kuchyně
  • Denně nabídka 3 druhů jídel
  • Špičková kvalita za rozumnou cenu
  • Žádný příplatek za rozvoz
  • Vždy aktuální nabídka na webu

Minimální odběr pro jeden rozvoz je 5 obědů.

Oběd dodaný v nové krabičce navyšuje cenu o 9 Kč.

Informace o ceně na telefonním čísle 577 005 919

Rozvoz poledního menu probíhá denně, nějčastěji v rozmězí  10–12 hod.
Objednávky lze provést nejpozději den před rozvozem, do 12 hod.
Aktuální nabídku poledního menu na další týden naleznete vždy na našem webu.
Rádi nabídku zašleme také elektronicky nebo přivezeme osobně, nejpozději ve čtvrtek s pravidelným rozvozem jídla.

 

Objednávky:

telefon: 577 005 919 nebo 605 988 619

e-mail: info@restaurace-tomasov.cz

 

Kontaktní formulář - Rozvoz poledního menu

  

Antispam