Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

 

 
 

Články

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně?


Dětský den letos již po jedenácté pořádala Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín, která pomohla na svět již třem tisícovkám dětí. Právě jejich rodiče se každý rok schází v prostorách Baťovy vily a mohou tak osobně poděkovat lékařům a personálu kliniky, a také mohou ukázat, jak se jejich dětem daří.

Program celého Dětského dne byl velmi nabitý - byly k dispozici atrakce pro děti (klauni, králíčci), vystoupení nejmenších tanečníků z klubu Fortuna a pohoštění, které připravil tým Restaurace Tomášov. Celému dni kralovalo slunečné počasí a vy se v malém fotoreportu můžete podívat, jak to na takovém Dětském dni vypadá: