Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

 

 
 

Články

ZLÍN DESIGN WEEK 2016

Hotel Tomášov a Restaurace Tomášov se staly součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! Jednalo se o sedmidenní festival designu ve dnech 25/4 - 1/5, jehož cílem bylo přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy.


O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodala občerstvení naše Restaurace Tomášov, stejně tak na úvodní Opening party! Další částí byla soutěž pro mladé designéry do třiceti let Talent designu, která je pořádána již sedmým rokem. Soutěž hledá a otevírá dveře talentům z celého světa.

Více info najdete na www.zlindesignweek.cz nebo na FB Zlin Design Week.

V naší fotogalerii se podívejte, jak jsme se o návštěvníky ZDW hezky postarali!