Články

Další krásná svatba na Tomášově!

Poslední dubnový den 30.4.2016 si u nás na Tomášově řekli své ano nyní už novomanželé Mlýnkovi. Svatba to byla opravdu nádherná a pro náš tým to byla velká výzva.


Počasí ten den přálo, a tak se celý obřad mohl odehrát v našem nově zrekonstruovaném hotelovém parčíku, kde jsme krátce před tím zprovoznili i stylovou kašnu. Po zaznění romantického "ANO" se všichni svatebčané přesunuli do naší restaurace, kde si všichni připili na štěstí novomanželů Bohemia sektem rosé s ovocem. Jako předkrm se podávala domácí zvěřinová paštika s opekánou bagetkou. Polévka byl slepičí vývar s játrovými knedlíčky, nudlemi a zeleninou a hlavní chod byl sestaven z filírované vepřové panenky se švestkovou omáčkou a opekáných brambor. Jako dezert se nakrájel vynikající svatební dort.

Po jídle se na naší zahrádce restaurace svatebčané bavili pomocí tradičních svatebních her, při kterých se všichni moc nasmáli. Celou slavnostní a radostnou atmosféru zakončil tanec všech zúčastněných v našem hotelovém vestibulu.

Jednalo se o úžasnou svatbu, na kterou budeme rádi vzpomínat a přejeme tímto novomanželům mnoho radostných okamžiků a šťastný život!

Více ze svatební atmosféry načerpejte v následující fotogalerii: