Články

Jak vypadal 12. ročník Dětského dne v Baťově vile?

Dětský den s Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie Zlín se již po dvanácté uskutečnil v Baťově vile ve Zlíně v sobotu dne 4. 6. 2016.


Tradiční setkání dětí narozených pomocí technik asistované reprodukce, jejich rodičů a pracovníků kliniky doprovodil bohatý program, při kterém se nikdo nenudil.

Celá akce byla letos v duchu PLNOU PAROU VPŘED - zahrady Baťovy vily se zaplnily námořníky a piráty, o zábavu se postaral oblíbený kouzelník Jiří Hadaš, prasátko Pigy, muzikanti z Ateliéru Zebra či malí tanečníci z Tanečního klubu Fortuna Zlín. Pro děti byly připraveny kolotoče, střelnice a balonky, mohly si vyzkoušet malířské dovednosti nebo si třeba nechat namalovat na obličej obrázek.

O občerstvení se postarala Restaurace Tomášov.

Po celém světě žije více než 3700 dětí, které se za 15. let působnosti narodily díky Klinice reprodukční medicíny a gynekologie Zlín. Klinika všechny rodiny pozvala a s radostí můžeme napsat, že účast byla vysoká a opět překonala předchozí ročník.

Všechny, kteří se rozhodli oslavit svátek dětí v Baťově vile, přivítali pracovníci kliniky v čele s MUDr. Davidem Rumpíkem. Pozvání na akci přijala také krajská radní Mgr. Táňa Valentová Nersesjan, a primátor města Zlína pan MUDr. Miroslav Adámek, kteří Dětský den slavnostně zahájili.

V naší minifotogalerii se můžete podívat, jak vypadal letošní ročník oblíbeného setkání:

Zdroj fotografií: paní Miroslava Krumpolcová