Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

 

 
 

Soukromé akce

Soukromá akce na míru.

 

Plánujete-li oslavu narozenin, výročí, promoci, křtiny nebo svatbu, zorganizujeme Vám akci přímo na míru. Po bližší specifikaci a osobní schůzce Vám pomůžeme sestavit slavnostní menu dle Vašich požadavků, založíme Vám tabuli až pro 40 osob, postaráme se o výzdobu interiéru, pomůžeme Vám vybrat vhodnou hudbu. Naši proškolení zaměstnanci jsou připraveni zajistit kompletní organizaci Vaší hostiny a zaručit Vám její bezproblémový průběh.

Vedle stylové nekuřácké restaurace s příjemným posezením a výhledem do přírody můžete využít také salonek s kapacitou 35-40 osob, letní terasu nebo foyer.

Pozvaní hosté se mohou  ubytovat ve 4* hotelu Tomášov, který disponuje 15 dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá. Nadstandardně vybavené pokoje nabízí komfortní ubytování s výhledem na Zlín nebo do přírody.

Všechny prostory Tomášova jsou klimatizovány, hostům je k dispozici bezplatné wifi připojení.

Pokud si na Tomášově přejete uspořádat soukromou akci nebo potřebujete více informací, kontaktujte manažerku restaurace Kateřinu Schmidtovou na emailu rezervace@tomasov.cz nebo telefonicky na čísle 577 005 929.

 

Soukromé akce pořádané Restaurací Tomášov

 

Akce pro filmový uzel pro firmu Monet

 

 

25. výročí firmy Kovárna VIVA

Akce se konala na Kongresovém centru ve Zlíně a o celkový catering se postarala Restaurace Tomášov. 

 

 

Gynekologický kongres 19.10. 2017


 

Raut 6. října 2017