Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

 

 
 

Cateringové služby

Pořádáte firemní party nebo soukromou oslavu? Nechcete se zatěžovat žádnými organizačními záležitostmi? Využijte služeb restaurace Tomášov, která  Vám poskytne komplexní profesionální cateringový servis při pořádání akcí všeho druhu (rauty, recepce, svatby, večírky, romantické večeře pro dva, párty pro přátele, rodinné oslavy, firemní večírky, prezentační akce, dny otevřených dveří, garden party, oslavy narozenin).

Důraz klademe na osobní jednání s každým klientem, jehož výsledkem by měl být návrh optimálních služeb, který splňuje jeho představy, požadavky i finanční možnosti.

S poskytováním gastronomických služeb máme bohaté zkušenosti. Pro přípravu pokrmů používáme pouze kvalitní a čerstvé suroviny. Akce zajišťujeme naším speciálně vyškoleným personálem, dovoz zabezpečíme vlastními vozy. Cateringové služby dokážeme přizpůsobit prostoru, ve kterém se akce koná. Zajistíme Vám vhodnou květinovou výzdobu nebo jinou dekoraci. Pokud nemáte optimální prostory k uskutečnění Vaší akce, můžete ji realizovat v naší restauraci, k dispozici Vám bude i salonek či terasa s výhledem do lesa.

Zajistíme pro Vás:

  • Speciality české i zahraniční kuchyně
  • Tematické cateringy
  • Teplý a studený bufet
  • Zeleninové mísy
  • Ovocné mísy
  • Sýrové mísy
  • Cukrářské výrobky
  • Alkoholické i nealkoholické nápoje

 

V případě, že si přejete zhotovit nabídku pro Vaši plánovanou akci, kontaktujte manažerku restaurace Kateřinu Schmidtovou na čísle 607 072 545 nebo na emailu katerina.schmidtova@restaurace-tomasov.cz.